تازه متوجه میشم سال و ماه و روز چقدر زود میره ، به یاد اون مطلب که چرا زمان به طور مساوی نمیگذره ، شایدم خوش گذشت توی بیان که زود گذشت ، شاید اینجا سعی کردم خودمو از غم های دنیای حقیقیمدور نگه دارم ، شایدم مشغول بودن با این و زدن حرفام سبکم میکرد .

یکسال عمر کمی نیست ، لایک زدنا ، خراب شدن لایک ، کامنت زدنا ، و نظراتی که خوشحالم میکرد و انتقادای که باعث شد به خودم بگم مغرور نشو و بیشتر برم مطالعه کنم ، غلط املایی گرفتنا که همش از رو حواس پرتیم بود و از همه مهمتر پست های زیبای دوستان عزیزم که همیشه با ذوق میرفتم بخونمشون ، جر و بحث برای اختلاف نظرها و یه خرده غیرتی شدن روی دین مخصوصا اصولش که رعایت نشه ، تو بحثای دینی جدی و با بقیه شوخی پستای حجاب و غیرت ، پستای مناجات با امام زمان و روضه سید الشهدای که هنوز اجازشو نداده پستش کنم .

روبه راه کردن یه انجمن هر چند زیاد استقبالی نشد ولی یک راه بزرگ بود ، شاید اینجا بازم از همتون دعوت کنم که بیاین توی این انجمن و اعضای محترم که خیلی ازشون تقدیر می کنم برای کمکشون بیشتر فعالیت کنن ، سر بزنن ، نظر بدن ، پست بذارن و ...

شاید اصلا خواستید کادو بدین برای یکساله شدن وبم ، کادوتون همین عضویت و فعالیت باشه برای من کافیه .

از همراهی دوستان تقدیر و تشکر می کنم . شاید خسته شده باشین و پستای طولانیم رو حوصله خوندنشو نداشته باشین ولی خوب خیلیاتون میخونین و با دقت و کامل میخونین ، تصحیح می کنین و کلا خوشحالم که یک تعامل دو طرفه داریم .

500 تا وب رو دنبال می کردم و الان 250 رو ولی خوشحالم که دوستای خوبی دارم . توی وب 500 تا سخت بود دنبال کردنشون ولی الان خیلی راحت ترم ولی بازم زندگیه باید بهش برسم . رمضان هم تموم شد . خیلی برنامه های عبادتی داشتم برای این ماه و خیلی برنامه فعالیتی دارم برای از این به بعدم . خلاصه کنم حرفامو سعی می کنم تا تابستونه و سرم خلوت تر بیشتر به وبم میرسم ولی بعد اون تا ببینیم چی میشه .

خیلی موضوعات و بحثام مونده ، انگار راسته که میگن حرف حرف میاره ، خیلی از این پستا از اول قرار نبود باشن ولی خودشونو جا زدن و خیلی از موضوعات اصلیم مونده


نتیجه : یادی کردم از پستایی که توی ذهنم بود . پستای اولم کمتر نظر خوردن دوستان دوست داشتین یه سری بزنین تا دوبره آپشون نکنم . نظر هم یادتون نره .

برای همتون آرزوی سربلندی ، خوشبختی و کامروایی دارم

دوستدارتون