با سلام خدمت دوستان

ضمن تبریک به آقای حسن روحانی رئیس جمهور محترم و منتخب مردم مطالبی رو لازمه بیان کنم .

مطالب و صحبت های زیبایی رو انجام دادن با مردم بعد از اعلام نتایج و جو کشور بعد از انتخابات آرام تر شده و الان شاید صدا بهتر به گوش برسه .

آقای روحانی آمادگیشون رو برای شنیدن حرف ها و نظرات اعلام کردن پس نکاتی رو باید عرض کنم .

امروز مشکلات جوانان ما مشکل اشتغال هست . وعده صد روزه شما برای ایجاد اشتغال رو هم شنیدیم که گزارش بدین چیکار کردین اما واقعیت اینه جوانان دنبال شغل دائم هستن نه کارورزی و کارآموزی ، شما باید تلاشتون رو روی اشتغال دائم جوانان بذارین با شغل های در شان و حد سواد و شخصیت جوانان . سرمایه و دادن تشهیلات با سود کم می تونه به جوانان کمک بزرگی بکنه که لازمه دولت اعتماد کنه به جوانان . همونجور که در میدان جنگ ایران و عراق اعتماد کرد و همه فرماندهان جوان بود . امروز هم باید اعتماد شود .

دولت متعلق است به تمام ملت ایران و شما امروز در قبال همه مسئول هستید . دولتی موفق خواهد بود که از تمامی نظرات استفاده کند و حتی از دشمنان ایده بگیرد و به درستی انجام دهد . 

همه باید به اکثریت و انتخاب مردم احترام بگذاریم ولی چه بسا لازم است برای منافع ملی سخنان دیگر رقبا و نامزدهای انتخاباتی رو بشنوید و از ایده های آنان نیز برای تعالی ایران بهره بگیرید .

و اما نکته ای برای مردم

ملت شریف ایران حماسه ای که شما رقم زدید و شیرینی و لبخندی که بر لبان ما نشست پیروزی ایران را رقم زد و دشمنان را بار دیگر به هراس انداخت . شیرینی این حماسه را با اعمال بیهوده و نسنجیده خود خراب نکنید و چهره های سیاسی را مخدوش نکنید . به رای و نظر مردم احترام بگذارید و همگی دست در دست هم دهیم و به دولت آینده کمک کنیم برای ساختن ایرانی بهتر و به سمت پیشرفت برویم . در واقعیت پیروز انتخابات تک تک ایرانی هایی بودند که پای صندوق رای آمدند و حضوری نزدیک 42 میلیون نفر که تا به حال بی سابقه بود نماد پیروزی مردم است .

تا قبل از انتخابات اگر رقابت بود امروز رفاقت پیش رو خواهد بود ، تا قبل انتخابات اگر اصولگرا و اصلاح طلب بود امروز یک تفکر ایرانی حاکم خواهد بود که هم اطلاح طلبان و هم اصولگرایان را به کار می گیرد . احزاب می توانند به رشد و تعالی کشور کمک کنند و نباید جلوی پیشرفت را بگیرند اما اگر تخریب در آنان مشاهده شود و کلیه برنامه های همدیگر را قبول نداشته باشند و با روی کار آمدن یک حزب کلیه فعالیت های حزب قبلی نادیده گرفته شود و لغو شود بی شک به سمت تعالی و پیشرفت نخواهیم رفت و وضعیت کشور تغییری نخواهد کرد .