سلام

خسته شدیم از دروغ و فضایی که آدماش، حرفاش، خبراش، فکراش، نظراش و... و همه چیزش مجازیه و دروغ.

ما ایرانی ها واقعا خیلی عقب موندیم و از یه چیزایی لذت میبریم که خیلی مسخرس، مثال بزنم واضح بشه. مثلا تازه تلفن همراه مد شده بود و همه داشتن میخریدن و اون اوایل بیشتر شاهد مزاحم تلفنی بودیم. زنگ میزدن فوت میکردن بعد زنگ میزدن و چرت و پرت میگفتن و مزاحمت ایجاد میکردن. البته یادمون نره بچه ای که با زنگ در زدن و فرار کردن بزرگ شده این چیزام طبیعیه براش، در ضمن متن من مخاطب خاص یا تیکه به یه سری افراد نیست فقط واقعیت جامعمونه با یه دید دیگه. 

بعدها وبلاگ مد شد و نظرات میذاشتن ملت یه سری آدما دنبال این بودن فقط ایراد بگیرن و صاحب وبلاگ رو خراب کنن. البته این تو وبلاگ قبلیم شایع بود و بیان خیلی توب عمل کرده نسبت به بقیه. حالام تلگرام شده عمق فاجعه ما. یارو پسره خودشو دختر جا داده. ماشاالله عکس بی صاحبم زیاده و میذاره رو پروفایلش و ...هم خودش هم مخاطبش میدونن که دروغه ولی باز باور میکنن و این ساده لوحی و سهل انگاری کار دستمون میده با این اوصاف خسته شدم از فضای مجازی که همش دروغه و جای زندگی حقیقی ما رو هم گرفته. رابطه ها سرد و بی احساس شده. همه چت کردن رو به حرف زدن ترجیح میدن ما ایرانی ها تنبلیم و تن پرور. 


کاش مسئولین تلگرام رو فیلتر میکردن. البته از قبل باید میکردن کلا سرورش رو غیر فعال کنن که با فیلتر شکن هم قابل اتصال نباشه. ما دلمون خوشه توییتر فیلتره در صورتی که اخبار اعلام میکنه مثلا وزیر خارجه تو توییت خودش نوشت این و اون خوب ظاهرا هم وزیر وزرا دارن و هم شما خبرنگار ها پس فقط من ندارم.