۱۵۰ مطلب توسط «علی رحمانی پور» ثبت شده است

یادش بخیر


سلام دوستان عزیزم

یادش بخیر روزی این وبلاگ خیلی فعال بود و دوستان زیادی هم پیدا کرده بودم ولی الان نه خبری از من هست نه از اونا. یا به روز نیستن یا حذف کردن بلاگشون رو یا دیگه طرف ما نمیان. مشکلات باعث میشه که اینجور دوستی ها خراب بشه. تلگرامم بی تقصیر نیست. راستی دوستان وبلاگی یه نظر میخوام اگه تو تلگرام کانال یا گروهی بزنم کی موافقه که عضو بشه و فعالیت کنه. بعضا پست های قشنگتون هم اونجا بذارید.

این همین الان خورد به نظرم و ازتون نظر میخوام؟؟؟؟

لطفا تو وبلاگ هم فعال باشید.

 • علی رحمانی پور
 • يكشنبه ۲۶ آذر ۹۶

وام ازدواج افزایش پیدا نمی کند

سلام

حاکم شرع و دولت باید بنا به دستورات و سنت پیامبر موظف است در امر ازدواج تسهیل کند. تسهیل این امر در کسور اسلامی ما فقط دادن یک وام به نام وام ازدواج ایت که گرفتن آن بسیار دشوار است و زحمت زیادی دارد. اما امروز خبری به گوش رسید که مبلغ وام ازدواج افزایش پیدا نکرده است و نخواهد کرد. واقعا این جای تاسف دارد برای افراد مسئول.، بیکاری جوانان را برای تسهیل ازدواج مرتفع نکردید و حتی وام را هم افزایش ندادید!!! 

یک سوال دارم با 10 میلیون سهم مرد و 10 میلیون سهم زن، مرد میتواند مراسم عروسی و مخارج آن را تامین کند. یا زن میتواند جهیزیه خودش را تکمیل کند. پس بقیه زندگی چه می شود!!!! آیا فکر کردید بااین 20 میلیون زندگی شکل میگیرد و تسهیل در ازدواج می شود. یا واقعا عدد و رقم بلد نیستید یا حساب و خرج و مخارج دستتان نیست. عروسی و ماه عسل و جهیزیه پیش کش شما با 20 میلیون میتوان خانه ای اجازه کرد؟؟؟ این 20 میلیون را کجای دلمان بگذاریم؟ تسهیل که نکردید هیچ مشکلمان را هم افزایش می دهید و زیر بار قسط های بانکی باید برویم. اول زندگی و مشکلات فراوان. 

من همینجا از مسئولان مربوطه تقاضا می کنم فکری به حال تسهیل ازدواج کنند. از ولی امر مسلمین و رهبر انقلاب خواستارم که شخصا وارد عمل شوند. دولت موظف است در ایجاد اشتغال و دادن تسهیلات جهت راه اندازی شغل و نوآوری های که دارد اقدام کند و همچنین تسهیلات ازدواج را حداقل دو برابر کند تا اندکی در امر ازدواج تسهیل شود. تسهیل در ازدواج به این معناست.

دوستان مجرد پیگیرحقوق شهروندی خود باشند و بااتحاد این حقوق را اخذ کنند.

 • علی رحمانی پور
 • يكشنبه ۱۹ آذر ۹۶

لعنت به فضای مجازی که همش دروغه

سلام

خسته شدیم از دروغ و فضایی که آدماش، حرفاش، خبراش، فکراش، نظراش و... و همه چیزش مجازیه و دروغ.

ما ایرانی ها واقعا خیلی عقب موندیم و از یه چیزایی لذت میبریم که خیلی مسخرس، مثال بزنم واضح بشه. مثلا تازه تلفن همراه مد شده بود و همه داشتن میخریدن و اون اوایل بیشتر شاهد مزاحم تلفنی بودیم. زنگ میزدن فوت میکردن بعد زنگ میزدن و چرت و پرت میگفتن و مزاحمت ایجاد میکردن. البته یادمون نره بچه ای که با زنگ در زدن و فرار کردن بزرگ شده این چیزام طبیعیه براش، در ضمن متن من مخاطب خاص یا تیکه به یه سری افراد نیست فقط واقعیت جامعمونه با یه دید دیگه. 

بعدها وبلاگ مد شد و نظرات میذاشتن ملت یه سری آدما دنبال این بودن فقط ایراد بگیرن و صاحب وبلاگ رو خراب کنن. البته این تو وبلاگ قبلیم شایع بود و بیان خیلی توب عمل کرده نسبت به بقیه. حالام تلگرام شده عمق فاجعه ما. یارو پسره خودشو دختر جا داده. ماشاالله عکس بی صاحبم زیاده و میذاره رو پروفایلش و ...هم خودش هم مخاطبش میدونن که دروغه ولی باز باور میکنن و این ساده لوحی و سهل انگاری کار دستمون میده با این اوصاف خسته شدم از فضای مجازی که همش دروغه و جای زندگی حقیقی ما رو هم گرفته. رابطه ها سرد و بی احساس شده. همه چت کردن رو به حرف زدن ترجیح میدن ما ایرانی ها تنبلیم و تن پرور. 


کاش مسئولین تلگرام رو فیلتر میکردن. البته از قبل باید میکردن کلا سرورش رو غیر فعال کنن که با فیلتر شکن هم قابل اتصال نباشه. ما دلمون خوشه توییتر فیلتره در صورتی که اخبار اعلام میکنه مثلا وزیر خارجه تو توییت خودش نوشت این و اون خوب ظاهرا هم وزیر وزرا دارن و هم شما خبرنگار ها پس فقط من ندارم.

 • علی رحمانی پور
 • پنجشنبه ۹ آذر ۹۶

پاسخ به سخنان مولوی عبدالحمید امام جمعه زاهدان

با سلام و احترام خدمت دوستان و ملت شریف ایران

امام جمعه اهل سنت زاهدان در خطبه های نماز جمعه زلزله کرمانشاه را یک عذاب الهی خواند و گفت توبه کنند و به خدا ایمان بیاورند. که در ادامه پاسخ این سخنان را بیان می کنم. 

بنده شیعه هستم و در شهرستان اسلام آبادغرب ساکنم. و در کل یک کرمانشاهی هستم. اعتقاد بنده و سخنان بزرگان حاکی از وحدت شیعه و سنی می باشد. باافتخار عرض میکنم که در استان کرمانشاه وحدت حفظ شده و این استان هم شیعه دارد هم سنی و هم ادیان و مذاهب دیگر گرچه تعدادشان کم است. 

هیچ یک از ما وحی دریافت نمی کنیم و نمیتوانیم با قاطعیت بگوییم که این زلزله عذاب الهی بوده. منطقه زلزله زده ازگله و سرپل ذهاب که بیشترین خسارات را دیدند اکثریت سنی مذهب هستند. لذا بحث را به تفرقه افکنی میان سنی و شیعه نیندازید. اگر اطلاع از مذهب نداشتید لااقل سفر حضرت آقا را با دقت مشاهده می کردید تا بفهمید که روستاهای منطقه کوئیک هم سنی مذهب هستند. در کل شیعه و سنی تفاوتی ندارد ما همه مسلمان و متحد و یک پارچه هستیم و در شان یک امام جمعه نیست که با قاطعیت بگوید که این زلزله عذاب الهی است و با کنایه زدن از کافر بودن ایجاد تفرقه کند میان شیعه و سنی. 

اگر کسی از جانب خداوند به او وحی شد و یا خبری رسید بیاید و ادعا کند که فلان اتفاق عذاب بود یا امتحان و آزمایش. که در عمل ما یک سری مردم می بینیم که در سرمای زیر صفر درجه در چادرها زندگی می کنند و حس مسلمانی و همنوع دوستی حاکی از این است که به کمک آنان بشتابیم نه اینکه آنان را مرتد و کافر خطاب کنیم. اگر این عذاب الهی است و باید توبه کنند و ایمان بیاورند پس چرا اینجور اتفاقات در کشورهای کافر و مشرک اتفاق نمی افتد؟ چرااین عذاب برای آنها نازل نمی شود؟ شما اگر علم زمین شناسی ندارید حداقل سکوت کنید، دانشمندان گفته اند که زمین انرژی دارد و گسل ها در حال حرکتند و زمین باید انرژی خود را تخلیه کند. آیا شما علمی دارید که خلاف این را با مدرک ثابت کند؟

من از نزدیک دیدم این زلزله را و تکان های زمین را حس کردم. زلزله بزرگی که کمترین تلفات جانی را داشته نسبت به قدرت آن. زلزله بزرگی وقتی تعداد کمی آسیب جانی ببینند بیشتر به امتحان و به خود آمدن شبیه است تا عذاب. چرا که عذاب خداوند دردناک است. در قرآن هم آمده نمونه هایی از عذاب خداوند که همه آن قوم را هلاک کرده.

اولین جبهه را مقابل سخنان تفرقه آمیز شما بیان کردم و از تمامی مسئولین و علما و اهل علم خواستارم پاسخ سخنان شما را بدهند و از کنار آن به سادگی عبور نکنند. من نمیگوییم که این زلزله عذاب نبوده احتمال دارد عذاب بوده باشد ولی ما علم به آن نداریم و فقط خداوند می داند و نباید شما با قاطعیت این سخن را بیان می کردید تا اینچنین در فضای مجازی منتشر شود و اینچنین تفرقه افکنی کند. کاش می آمدید و از نزدیک میدید این زنان و کودکان و سالمندان را. با دست پر از کمک می آمدید و برای این سخنان خود ازمردم این استان و مخصوصا مناطق زلزله زده عذر خواهی کنید

 • علی رحمانی پور
 • يكشنبه ۵ آذر ۹۶

یکبار دیگر بسیج شوید برای نجات کرمانشاه

سلام دوستان عزیز

جا داره از تموم کمک ها و حمایت هاتون تقدیر و تشکر کنم. واقعا حماسه آفریدن ملت شریفمون. این روزها قدری درد زلزله تسکین یافته و یاد درادی دیگه از استانم افتادم یک درد بزرگ به نام اشتغال. استانی که تقریبا صنعتش ضعیفه و درصد زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاهیش بیکار هست. واقعا جای درد داره. جای ناله داره. ملت شریف ایران اگر آمار اشتباه ندم استان کرمانشاه در کشور رتبه اول بیکاری رو داره و این فاجعه اگر به بزرگای زلزله نباشه از اون کمتر نیست. بیکاری یعنی انحراف جوان، نابودی زندگی، فشار روانی و... که عاقبتش یا میشه قاتل یا معتاد و در یک کلام یک عامل انحرافی در جامعه. ملت بزرگ ایران یه بار دیگه برای نجات کرمانشاه بسیج بشین ولی اینبار نه برای زلزله بلکه برای بیکاریش بسیج بشین. اینبار نیاز به چادر و پتو برای گذراندن یک ماه از زندگی نیست بلکه نیاز به همت بلندی داره تا مردم این استان روی پای خودشون بایستند و از دام بیکاری بیرون بیان. دولت ایران و شخص آقای رئیس جمهور آمار رو نگاه کنید و به وعده های ایجاد اشتغالتون عمل کنید. این زلزله و بودجه ای که برای زلزله اختصاص یافت کاش برای ساخت کارخانه و شرکت و ... هزینه میشد گرچه این بلای طبیعی بود اما این بلای طبیعی این ترس رو در دلها ایجاد کرده که دیگه بودجه ای برای ساخت کارخونه و شرکت در این استان در نظر گرفته نشه کما اینکه سالهای گذشته با نبودن مشکل زلزله باز بودجه ای در نظر نگرفتن. 

واقعا مشکل بیکاری استان کرمانشاه درد بزرگی هست و همینطور راه حل هایی برای اصلاحش داره و یک مشکل حل نشدنی نیست. پارتی بازی به بالاترین حد رسیده در حالی به اسم اسلام کارها رو جلو میبریم ولی خبری از مسلمانی نیست. 

شاید دوباره لازمه که ملت شریف ایران آستین بالا بزنن برای حل این مشکل. ملت ایران کرمانشاه رو دریابید. 

 • علی رحمانی پور
 • شنبه ۲۷ آبان ۹۶

شکستن سکوتی که با شکستن گسل های زمین همراه بود

با سلام و عرض تسلیت به همشهریان زلزله زده و داغ دیده استانم

یک مقدار به عقب برگردیم. صف ماشین هایی که شب تا صبح درب خانه ای به انتظار شفا ایستاده بودند و خدا را فراموش کرده و به غیر خدا دل بستند و به تعبیری برای خدا شریک گرفتند این شب های سرد هم همچنان در خیابان ها به سر می برند. لرزه هایی که لرزه به دلها انداخته و ما رو به یاد خدا انداخته، به یاد اینکه او خدایی است که شریکی ندارد. شفا و درمان درد ها از اوست. افردای که ندانسته صف بستند و برای خدا شریک گرفتند ببینید این روزها را و از یاد خدا غافل نشوید. ادعا نمی کنم که این بلای طبیعی به خاطر یاوه گویی زنی است که ادعای شفا کرده اما می گویم بی ربط و دور نیست از این ماجرا، دور نیست از وضعیت حجاب جامعه، تنها خواهشی که دارم این است که به یاد خدا باشیم و از یاد او غافل نشویم.

راستی مردم استانم شمابرای مرگ حاضر بودید؟مگر نمیشنویم که می گویند مرگ نزدیک است؟ پس چرا هنوز آماده نشده ایم. در آن لحظه ای که زلزله اوج گرفت بی شک همه یادشان افتاد که خیلی کارهای نا تمام دارند که باید انجام بدهند و از خدا مهلت خواستند. اگر دائم به یاد مرگ باشیم دزدی نمی کنیم، حق ملت رو نمیخوریم. پیمانکارهای مسکن مهر بشنوند که مردانی به امید خانه دار شدن تمام سرمایه و طلای زن و بچه هایشان را حراج کردند و سالها پولهایشان خوابید به امید خانه دار شدن اما هنوز تحویل نگرفته که خدا رو شکر تحویل نگرفته بودند، ویران شد. وگرنه آن سرپناهی که در انتظارش بودند قبر خانوادگیشان میشد. پیمانکاران مسکن مهر چه پاسخی دارید؟ شما باید پاسخ بدهید که چرا خانه های با صد ها سال ساخت کوچکترین خسارتی ندیدن ولی مسکن مهری که قرار بود اول ماه تحویل صاحبانشان شود خراب شد؟ آیا شما حاضرید خانواده خود را در آن قبرستانی که ساخته اید جا دهید؟ طرحی که قرار بود خانواده های فقیر را صاحب خانه کند، شما خجالت نکشید که حق این مظلومان را خوردید؟ 

اما درد دیگرم از آن بیمارستانی است که هنوز یک سال از افتتاح آن نگذشته مکانی که باید در مواقع اظطراری و بمب باران نیز خراب نشود با این زمین لرزه فرو ریخت در حالی که ساختمان قدیمی آن خراب نشد. واقعا جای تاسف دارد. اگر این بیمارستان خراب نمیشد مسدومان شهرستان های دیگر را به اینجا که نزدیک بود انتقال می دادند. نیازی نبود تا همدان یا تهران بروند که با جانشان بازی شود. پیمانکاری که دزدی کردی و ساختمانی را بد بنا کردی تو در مرگ این عزیزان شریک هستی. 

بگذار از باز هم خاطرات چند رو قبل را بازگو کنم. ملت شریف ایران اسلامی یادتان رفت که در سفر اربعین مردم استان چگونه موکب زدند و اسکان دادند و با تمام دارایی خود پذیرای شما بودند. امروز این مردم گرفتار بلایی طبیعی شده اند که نیاز به اسکان دارند تا شب های سرد را به صبح برسانند ولی جایی نیست که بتوان به آن پناه برد. آب ها یا قطع است یا آلوده شده و نیاز به غذای گرم دارند. کجایند خیرانی که موکب زدند. شمایی که اربعین در این استان گذر کردید و با احترام استقبال و بدرقه شدید آیا این وظیفه را بر خود نمیبینید که به کمک و یاریشان بشتابید؟ داغ مرزی که باز نشد هنوز تازه است و یادمان نمی رود و مسئولان باید به فکر باشند تا در ماه های آتی نیز این مرز میزبان کاروان های زیارتی باشد. 

درد دل زیاد است و بگذارید یادی کنم از تجاوز هایی که در هر هفته شاهد آن هستیم که با قتل هم به اتمام می رسد. تجاوز به بچه هایی که با معصومیت خود خبر ندارند و در دام افراد سود جو می افتند. این اتفاقات هم بی ربط به زلزله نیست. کاش دلهایمان نیز بلرزد مانند این زمین. ببخشید طولانی شد درد دل خیلی بیشتر از ایناس

ممنونم از همه اونایی که به کمک مردم استانم اومدن و هم دردی کردند

گرچه با گفته و اعتراض مردم بود تا این روز عزای عمومی اعلام شود ولی باز هم ممنونیم از ملتی که به داغ مردم شریف کرمانشاه نشستند

 • علی رحمانی پور
 • سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶

محرم شد

با سلام و عرض ادب

فرا رسیدن محرم حسینی را به تمام شیعیان آن حضرت تسلیت عرض میکنم. 

اگرمطالب مارو دنبال کرده باشیدیه مقتل داخل وبلاگ قرار داده بودم. لطفا دانلود و مطالعه بفرمایید. سعی دارم تعدادی مقتل معتبر تهیه کنم و در وبلاگ منتشر میکنم. لطفا وبلاگ ما را به عاشقان محرم و حضرت اباعبدالله الحسین معرفی کنید تا با معرفت برای آن حضرت عزاداری کنیم.

 • علی رحمانی پور
 • جمعه ۳۱ شهریور ۹۶

تعجب زده شدم واقعا وبلاگ برتر 95 شدم

سلام

دوستان عزیزم خوبید

تازه امروز داشتم نظرات شما دوستان رو میخوندم دیدم پیام تبریک فرستادید که وبلاگ برتر شدم. واقعا خودم تعجب زده فقط تشکر کردم و رفتم تو بیان دیدم اه واقعا وبلاگ برتر سال 95 شدم. 

از همینجا از شما دوستان و همراهان عزیز که باعث شدید با همراهی و نظر لطفتون وبلاگمون برتر بشه تشکر میکنمو ممنونم از اینکه همراهان خوبیمثل شما دارم. 

همچنین تبریک میگم به 99 وبلاگ دیگه ای که جز 100 وبلاگ برتر بیان شدن. شاید نتونم به همتون شخصا پیام بدم ولی اینجا به همتون تبریک میگم.


بازم از همراهیتون تشکر میکنم. انشاالله باهمراهی شما مطالب بهتر و وبلاگ پر ثمرتری رو ارائه بدیم.

 • علی رحمانی پور
 • دوشنبه ۲۷ شهریور ۹۶

گذر عمر

سلام دوستان عزیزم

خوب هستید ؟

شاید خیلی کم پیش بیاد که ما به گذر عمر فکر کنیم . انسان احساس می کنه همیشه جاودان میمونه و اتفاق و حادثه برای دیگرانه نه برای او . حالا این حس بعضی وقتا خوبه مثلا امید به زندگی رو زیاد می کنه تا تلاش کنیم به اهدافمون برسیم . اما بعضی وقتام خوب نیست مثلا اینکه همیشه کارهامون رو به بعدا میندازیم و میگیم فعلا وقت زیاده . بعدا این کار رو انجام میدیم .

نباید از این غافل شد که عمر میگذره و خیلی سریع هم میگذره .

بعضی وقتا باید جوری فکر کرد که همیشه هستیم ولی بعضی وقتام برعکس باید فکر کنیم احتمال داره یک لحظه دیگر هم زنده نباشیم .

پ.ن: شنیدین میگن دعا برای کسی بکنید دعاتون مستجاب میشه . برا خواسته دلم دعا کنید. براتون دعا می کنم . 

 • علی رحمانی پور
 • سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶

امام زمان

دیروز روز تو بود ولی از تو بی خبربودم ، من اعتقاد دارم که هرروز که به یاد تو بیفتم روز تو است یا نه اصلا بهتر است بگویم که هر روز ، روز توست که به یادت میفتم .

آقا جان سخت است زندگی تکراری بی تو . سخت است چشم انتظاری تو . لطفی کن و دعا کن برای ما ، تا باز شود راه ظهور تودعا کنید برای ظهورش

 • علی رحمانی پور
 • شنبه ۱۷ تیر ۹۶

سیاسی تعطیل

سلام

عیدتون مبارک . شاید من آخرین نفر باشم بهتون تبریک می گم ولی خوب بعد دو روز تعطیلی عید میچسبه .

در خطبه های نماز عید رهبر دوباره آتش به اختیار رو معنی کرد . پس دچار کج فهمی نشیم .

افراط و تفریط در هر شرایطی به درد نمیخوره پس مواظب باشیم نه کم کاری کنیم و نه زیاد پامونو از گلیممون دراز تر کنیم . البته یادمون نره در زمان امام علی هم بهشون میگفتن افراطی شده و سال ها روی منبر پیامبر بهشون توهین شد .پ.ن : احتمالا دیگه بحث های سیاسی انجام ندم . فعلا سیاست تعطیله مگر در مواقعی که خیلی ضروری باشه و مطلبی بذارم.

 • علی رحمانی پور
 • چهارشنبه ۷ تیر ۹۶

تاریکی

موندم که چرا شب ترس داره

چرا تاریکی ترس داره

تاریکی ، شب ، ترس

ولی نه یه جور دیگم میشه گفت

چرا تو تاریکی خیلی چیزا کنار میره مثل تعارف ، مثل خجالت و ...

من تاریکی رو دوست دارم البته تاریکی این دنیا رو دوست دارم وای بر اون شبی که توی تاریکی قبر قرار بگیریم . امام صادق بسیار گریه می کردن و میگفتن از تاریکی قبرم گریه می کنم . پس وای به حال ما . مواظب باشیم چراغ همراهمون ببریم برا اونجا

 • علی رحمانی پور
 • پنجشنبه ۱ تیر ۹۶

حق ایرانی

سلام دوستان عزیز

حق یک ایرانی خیلی بیشتر از ایناس

ما به خاطر حفظ دینمون جنگ می کنیم ، شهید می دیم .

بخاطر غیرتمون جلوی همه قدرت ها می ایستیم .

پس حق ایرانی بیشتر از این چیزاس

به خودمون افتخار کنیم و به همدیگه احترام بذاریم .

 • علی رحمانی پور
 • چهارشنبه ۳۱ خرداد ۹۶

پاسخ ایران به تروریست

شاید حق خون شهدای حمله تروریستی اینجور گرفته نشه ولی ضربه سخت و سنگینی هست به تروریسم تا بدونن با دم شیر بازی نکنن .

امروز ایران اسلامی توست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ حمله تروریست ها به حرم امام و مجلس رو داد .

دنیا بدونه که اینجا ایرانه و خودمون بدونیم تا این نیرو های نظامی هست نباید آب تو دل ایرانی ها تکون بخوره .فقط میتونم بگم سپاه خدا قوت و خسته نباشید

 • علی رحمانی پور
 • دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶

روز قدر و جمعه

سلام

دیشب شب جمعه بود  شب قدر و خیلی حال داد مراسم ، جاتون خالی

فقط یادمون باشه امروز هم روز قدره و همون فضیلت شب قدر رو داره .

طاعات و عباداتتون قبول باشه .

 • علی رحمانی پور
 • جمعه ۲۶ خرداد ۹۶
این وبلاگ به عنوان وبلاگ شخصی و مرجع من فعالیت میکنه و در زمینه های مهندسی برق قدرت ، مذهبی ، سیاسی ، مداحی ، خانواده و آندروید مطالبی رو در دسترس شما قرار می دهیم که کاملا بر اساس عقاید و نظرات شخصی بنده می باشد و برای اصلاح فرهنگ و فرهنگ سازی درست راه اندازی شده ، شاید دست و پا شکسته یا اشتباه هم باشند که می توانید در صورت مشاهده هر گونه اشتباهی ما رو با خبر کنید و درست اون رو بگید تا مطلب رو اصلاح یا حذف کنم ، انشالله این وبلاگم مورد توجه و تایید شما قرار بگیره .
بنده دانشجوی مهندسی برق قدرت می باشم که من کرمانشاهی و شهرستان اسلام آباد غرب هستم و در بابل مشغول تحصیل هستم برای همین به سوالات شما هم پاسخ می دهم و اگر نیازی بود مطالبی در باره دانشگاه و برق می گذارم .
لطفا نظرات ، انتقادات و پیشنهاد هاتون و برای ما ارسال کنید یا با قسمت تماس با من ، راههای ارتباطی و یا بعد از هر مطلب نظرتون رو راجب اون مطلب بیان کنید . نظر دادن برای هر مطلب بسیار ساده می باشه و زیاد وقتتون رو نمیگیره ولی در عین حال بسیار موثر و مهمه .
بنا به نظرات دوستان عزیز تصاویری که قبلا با مطالب ارائه میدادم چون حجمشون بالا بود و سرعت سایت رو پایین میاورد رو انتقال دادم به قسمت گالری که میتونید تصاویر رو اونجا ببینید .
با تشکر مدیریت وبلاگ علی رحمانی پور
موضوعات