من علی رحمانی پور هستم متولد هفتمین روز از آخرین ماه زمستان 1374 ، این وبلاگم در زمینه های مذهبی ، سیاسی ، مداحی ، خانواده و آندروید فعالیت می کنه . من دانشجوی کارشناسی مهندسی برق قدرت هستم ، فرزند دیار غیور و شهید پرور استان کرمانشاه ، شهرستان اسلام آباد غرب و دانشجوی دانشگاه امام صادق بابل که هم اکنون مشغول به تحصیل می باشم (ترم سوم) برای همین از این به بعد مباحثی راجب برق هم میذارم . لطفا با ارسال نظرات مفید و ارزشمندتان من را در هر چه بهتر شدن این وبلاگ کمک کنید .

جدیدترین هدف بنده راه اندازی انجمن فرهنگی هست ، لطفا کمکم کنید .


قابل توجه دنبال کنندگان عزیزدنبال کنید تا دنبال شوید

لطفا در هنگام دنبال کردن آدرس سایت خود را وارد کنید . اگر آدرس سایت خود را وارد نکردید و در آپدیت کردن دنبال شوندگان از لیست خارج شدید مسولیت آن به عهده خودتان است . پس لطفا حتما آدرس سایت خود را وارد کنید . برای این کار بعد از زدن دنبال کردن از شما آدرس وبلاگ شما را می خواهد بعد از وارد کردن آدرس وبلاگ خود تایید را بزنید . لطفا از دنبال کردن خاموش نیز بپرهیزید . چون در این صورت امکان ارتباط دو طرفه میسر نمی شود .

اگر وبلاگ شما متناسب با موضوعات ما بود اقدام به دنبال کردن کنید تا در صورت مشاهده مطالب جدید چیزی که علاقه ندارید مشاهده نکنید ما نیز به دنبال کردن وبلاگ های مرتبط با وبلاگ ما مشتاق تریم .

هر موقع به هر دلیل قطع ارتباط زدید لطفا خبر بدهید .

من نیز اگر قطع بزنم حتما خبر میدم .

ما از دنبال کردن یک طرفه پرهیز می کنیم . و اگر متوجه بشویم یک طرفه است قطع دنبال را می زنیم .

وبلاگ های که اول ما اقدام برای دنبال کردن می کنیم بعد از انتشار یک یا چند مطلب اگر ما را دنبال نکنند قطع ارتباط خواهند شد .

با تشکر مدیر وبلاگ